Інтелектуальний центр системи – Ajax Hub – консолідує можливості кожного окремого охоронного датчика/пристрою в єдину екосистему. Цілодобовий доступ через мобільні додатки (iOS | Android) або веб-браузер дозволяє моніторити стан охоронної системи (поставлено/знято з охорони, мікроклімат, тощо) Система працює по протоколу Jeweller та має анти-саботажні функції, що робить Ajax StarterKit, а значить і простір, що охороняється, неприступним та ультразахищенним.

Найбільш титулована бездротова система безпеки в Європі.

Ajax StarterKit – Комплект бездротової GSM-сигналізаціїКомплект бездротової GSM-сигналізації Ajax StarterKit – базовий комплект домашньої сигналізації, який можливо легко розширити іншими пристроями екосистеми Ajax.

Комплект бездротової сигналізації Ajax StarterKit призначений для самостійної установки і відповідає професійним вимогам до систем охоронної сигналізації.
Інтелектуальний центр системи – Ajax Hub – консолідує можливості кожного окремого охоронного датчика/пристрою в єдину екосистему.
Цілодобовий доступ через мобільні додатки (iOS | Android) або веб-браузер дозволяє моніторити стан охоронної системи (поставлено/знято з охорони, мікроклімат, тощо)
Система працює по протоколу Jeweller та має анти-саботажні функції, що робить Ajax StarterKit, а значить і простір, що охороняється, неприступним та ультразахищенним.

У комплекті Ajax StarterKit бездротові пристрої охоронної екосистеми AJAX:

  • розумна централь Ajax Hub
  • датчик руху Ajax MotionProtect
  • універсальний датчик відкриття вікна/двері Ajax DoorProtect
  • брелок для керування охоронною системою Ajax SpaceControl